Otevírací doba do konce září

I v měsíci září můžete rumburské muzeum navštívit v sobotu a v neděli v čase od 10 do 17 hodin.

Těšit se můžete na zcela novou dlouhodobou výstavu černobílých fotografií Jiřího Stejskala s názvem České Nizozemí - Krajina spojená s historií.

Do konce října se můžete přijít podívat na výstavy - Zapomenutá sláva rodiny Dittrich z Krásné Lípy a Peníze doby nouze 1918.

Na výstavě Historická kola ze sbírek Oblastního muzea v Děčíně budete žasnout nad cyklistickým umem našich předků.

Na děti čeká permoník Alfons se svým pokladem, pexesem a úkoly v pracovních listech na výstavě Minerály zahraničí aneb Těžký život horníků.

Také kukačka od Velkého rybníka si přichystala několik zvídavých otázek.

Dvanáct dlouhodobých i krátkodobých výstav je připraveno a naladěno na vaši návštěvu.

Vaše muzeum